|
Plują nam w twarz, a wy mówicie, że deszcz pada... Bonus za 1/8 LM? To może potargujmy kolejny bonus za wygraną, albo chociaż za udział w finale? Aspiracja na bycie jedną z 16 najlepszych drużyn europy i szczypią się o 700 tysięcy, które chce Wisła dostać za reprezentanta Polski?
serek
Kontrakty podpisywać można, widać nie musieliśmy nic płacić za podpis. Pozyskaliśmy tylko wolnych zawodników.
Tak było, nie zmyślam. Agenci dopłacili ze swojej kieszeni.
|