|
A przepraszam, zapomniałem że poszło 20 000 karnetów i sytuacja finansowa się ustabilizowała. Możemy spokojnie czekać na oferty zagraniczne za Krzyśka, piłkarze mają przecież uregulowane zaległości a miasto wreszcie dostało część zaległej kasy za wynajem stadionu.
|