Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78931
Stary 03.07.2017, 18:49
Żadnych układów z warszawskimi kanaliami, które przy następnej nadarzającej się okazji znowu wyruchają nas bez mydła. Zgadzają się na pełną kwotę, jaką chce Wisła, resztę sprawy załatwiamy mailowo/przelewami, żeby przypadkiem nie trzeba było podać komuś z 7 ręki.
Odpowiedz cytując