Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78929
Stary 03.07.2017, 18:45
Najlepiej bedzie jak Maczynski zostanie, obrazony bedzie gral kupe, w styczniu podpisze z Legia kontrakt a moze i go wezma jak Cierzniaka juz w zimie za free. W sumie na miejscu Legii bym sie zastanowil.
Odpowiedz cytując