Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78923
Stary 03.07.2017, 18:12
Wzięli gruby hajs za Ofoe to targować do 500 tys. e i do tego jakiegoś młodego bez tego śmiesznego prawa odkupu chyba, że za pokaźną kwotę. I niech już zakończy się ta wenezuela. Bo jakoś po tych wywiadach, śmiesznych wpisach na tt, i żądaniach wobec klubu średnio wyobrażam sobie gościa opowiadającego o walce dla Wisły. Pożegnać bez żalu.
Odpowiedz cytując