|
Wzięli gruby hajs za Ofoe to targować do 500 tys. e i do tego jakiegoś młodego bez tego śmiesznego prawa odkupu chyba, że za pokaźną kwotę. I niech już zakończy się ta wenezuela. Bo jakoś po tych wywiadach, śmiesznych wpisach na tt, i żądaniach wobec klubu średnio wyobrażam sobie gościa opowiadającego o walce dla Wisły. Pożegnać bez żalu.
|