|
Co to za zdziwienie że chcemy się pozbyć Ondraszka i Videmonta. Żaden nie pokazał nic ponad szarzyznę ligową. Ot są, czasem coś pokażą ale nic więcej niż przeciętność.
Nie znaczy to że mi obaj wadzili czy coś, ale żaden z nich nie pokazał tego co np. Llonch. Zostaną, to zostaną ale nie są to piłkarze którzy są dla nas kluczowi. A jeśli możemy zejść z ich kontraktów i poszukać innych ciekawszych, to czemu nie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.07.2017 o godz. 17:40.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|