ashkeczup napisał(a):

|
Legia dostanie 50% z tego transferu, reszta dal VOO i agenta. Natomiast czapki z głów, bo oficjalnie ogłoszono, że Wojtkowski związał się z nami 3 letnim kontraktem.
|
VOO zrzekł się swojej części, a i tak miał dostać "tylko" 50% z nadwyżki ponad 1.5mln euro. EOT