ryszard133 napisał(a):

|
Rok temu Legia sprzedała Lewczuka za 1mln euro do Bordeux, chłop miał wtedy 31lat i był tylko rezerwowym w Polskiej reprezentacji do dziś uzbierał tylko 2 występy w kadrze. Mączyński 30lat, podstawowy gracz reprezentacji Polski, wygryza ze składu takiego piłkarza jak Krychowiak, 24 występy w kadrze, w przyszłości prawie pewna perspektywa występu na MŚ w Rosji i Legia daje tylko 400tys. euro? Śmiech na sali a nie oferta, dawać mu porządny kontrakt i sprzedać za gruby hajs po mistrzostwach. Albo niech Legia daje oferte minimum 900tys euro i możemy pogadać
|
Wszystko fajnie, zgoda, ale nie zmyślajmy.
Myśle, że teraz po sprzedaży VOO za takie pieniądze należy tym bardziej zwiększyć żądania. O ile faktycznie jest chęć odejścia przez Mączyńskiego.