Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1789
Stary 03.07.2017, 12:56
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
Tak wielka rewolucja jaka Amica robi obecnie nigdy nie jest dobra dla klubu. Najpewniej przelozy sie to na slaba gre i kolejny raz odpadniecie z amatorami w LE i walka o 2-4 miejsce w lidze.
To sobie przypomnij naszą rewolucję w roku 97...
Odpowiedz cytując