Zooey_Deschanel napisał(a):

|
Tak wielka rewolucja jaka Amica robi obecnie nigdy nie jest dobra dla klubu. Najpewniej przelozy sie to na slaba gre i kolejny raz odpadniecie z amatorami w LE i walka o 2-4 miejsce w lidze.
|
To sobie przypomnij naszą rewolucję w roku 97...