JanekX nie ma zielonego pojęcia o czym pisze, według niego już dwukrotnie Wisłą przystała na oferty Legii, tą za 300 i tą za 400, zresztą sam Krzysztof go za to zjechał. Niektóre Twetty po tym skasował, nie odzywał się jakiś czas na temat KM po czym dzisiaj widzę znowu wzmożona aktywność na temat KM. Także trolluje i bardzo chce widzieć KM w Legii - bo to wresztą kibic Legii jest
