Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78890
Stary 03.07.2017, 09:58
Kopczynski to bylby bardzo dobry wybor. Ma chlopak duzy potencjal. W leglej sie nie rozwinie, bo tam musza za wszelka cene awansowac do LM zeby nie podzielic losow Wisly Cupiala.
Podpisac z Kopczynskim kontrakt 3+2 i wymusic jeszcze bonusy za gre na MS Maki i nara.
Bedzie zastepca Maczynskiego, bedzie kasa na kolejnego zawodnika lub splate zobowiazan, i beda bonusy, ktore akurat wpadna na przyszloroczne okienko transferowe.
Odpowiedz cytując