maciekkk napisał(a):

|
Tak i trzymajmy Miśkiewicza bo w 2015 roku obronił rzut karny... Ta dyskusja jest bez sensu. Dowalanie się do każdej decyzji. Moim zdaniem Junco i Ramirez zapracowali na chociaż minimum zaufania i jeśli uznali, że Buchalik wygląda w tym momencie lepiej to pewnie tak jest.
|
Buchalik juz w trakcie poprzedniego sezonu wygryzl Miskiewicza z lawki i odkad bybl zdrowy to on byl drugim bramkarzem.
Ta dyskusja o Miskiewiczu i Buchaliku to jedna z najwiekszych zenad w ostatnich miesiacach na tym forum.