Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78888
Stary 03.07.2017, 09:51
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Tak i trzymajmy Miśkiewicza bo w 2015 roku obronił rzut karny... Ta dyskusja jest bez sensu. Dowalanie się do każdej decyzji. Moim zdaniem Junco i Ramirez zapracowali na chociaż minimum zaufania i jeśli uznali, że Buchalik wygląda w tym momencie lepiej to pewnie tak jest.
Buchalik juz w trakcie poprzedniego sezonu wygryzl Miskiewicza z lawki i odkad bybl zdrowy to on byl drugim bramkarzem.

Ta dyskusja o Miskiewiczu i Buchaliku to jedna z najwiekszych zenad w ostatnich miesiacach na tym forum.
Odpowiedz cytując