nesta napisał(a):

Dziś podobno oferta z Legii na 0,5 mln EUR + zawodnik. Junco ma na to przystać, Magiera bardzo chce Makę u siebie (wg. Janekx-a).
Jakieś typy? Spekulują, że Masłowski, Kopczyński, Michalak, Szwoch.
|
Oddadzą nam Handzlika. Zresztą wszyscy w/w są ciency i już wole, aby nikogo z nich nie brali.