Cytat:
|
Tak i trzymajmy Miśkiewicza bo w 2015 roku obronił rzut karny... Ta dyskusja jest bez sensu. Dowalanie się do każdej decyzji. Moim zdaniem Junco i Ramirez zapracowali na chociaż minimum zaufania i jeśli uznali, że Buchalik wygląda w tym momencie lepiej to pewnie tak jest.
|
Nie wiemy czy zdecydowali, że wygląda lepiej. Moim zdaniem zadecydowały inne względy. Jest jak jest i stało się jak się stało dlatego nie ma co dalej dywagować w temacie Miśkiewicz vs. Buchalik.