Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78885
Stary 03.07.2017, 09:48
Cytat:
Tak i trzymajmy Miśkiewicza bo w 2015 roku obronił rzut karny... Ta dyskusja jest bez sensu. Dowalanie się do każdej decyzji. Moim zdaniem Junco i Ramirez zapracowali na chociaż minimum zaufania i jeśli uznali, że Buchalik wygląda w tym momencie lepiej to pewnie tak jest.
Nie wiemy czy zdecydowali, że wygląda lepiej. Moim zdaniem zadecydowały inne względy. Jest jak jest i stało się jak się stało dlatego nie ma co dalej dywagować w temacie Miśkiewicz vs. Buchalik.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując