|
inaczej kopacz mówi jak płacą z pewnym opóźnieniem, ale regularnie płacą, a inaczej gdy nie ma regularności i zaległości zamiast 2 miesięczne bywają 2x większe. Lepiej czasami siedzieć na ławie w innym klubie, ale mieć kasę niz grać i biedować. Ktoś powie że oni zarabiają po 30k, ale gdy mają zaległości 4 mc to w przeliczeniu na każdy miesiąc wychodzi 6k na życie, to już mało
|