Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78868
Stary 02.07.2017, 18:38
Spoko tylko jak w takim razie do tego ma sie jego wypowiedz w L+ w "pomidorze"? Przypomne- powiedzial, ze w Chinach zarobil tyle, ze kilkumisieczne zaleglosci w Wisle nie stanowia dla niego problemu.
Odpowiedz cytując