Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78863
Stary 02.07.2017, 10:54
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Zabawne będzie, jak się okaże, że Miśkiewicz w ogóle nie znajdzie oferty w żadnym klubie (przynajmniej pierwszej ligi). Czego mu nie życzę, ale jego fani i zarazem hejterzy Buchalika mnie do napisania tego zmuszają. Miśkiewicz jest tak żałosny, że nie tylko Wisła go nie chciała, ale żaden klub go nie weźmie.
Frajerów z mitomanią jest tu sporo. Ci sami opowiadali, jaki to Brlek drewniak, drugi Uryga.

Miłośnicy Miśkiewicza, który był bramkarzem koszmarnym (już poprzednio wymieniłem jego seryjne babole i totalną nieumiejętność grania na przedpolu i nogami), atakują Buchalika, który nigdy nie popełnił wielkich błedów, a tym bardziej seryjnie.
Hejterzy wciskają mu wady... właśnie Miśkiewicza.
To sie nazywa rzutowanie w psychologii.
Miśkiewicz przynajmniej zaliczył świetny sezon 2013/14. Był wtedy jednym z najlepiej broniących bramkarzy ligi, a Buchalik jest przeciętnym bramkarzem, który niczym się nie wyróżnia.
Odpowiedz cytując