|
Warto zwrócić uwagę na bardzo profesjonalne działania dyrektora sportowego M. Junco.
Większość transferów została dokonana w 1 okresie przygotowań, a sam Junco ponoć był nie do końca z siebie zadowolony, bo jak twierdził chciał wszystkie transfery dopiąć do ostatniego piątku. Tymczasem Velez, najprawdopodobniej Wojtkowski i Kostal zostaną pozyskani nieco później, lecz i tak kadra zostanie zamknięta bardzo ekspresowo.
Podsumowując transfery:
Tibor Halilović (bardzo dobrze prezentuje się w sparingach, młody i perspektywiczny, brawo za przekonanie go do projektu Manuela Junco pt.Wisła Kraków)
Carlitos (czołowy strzelec w swojej lidze (28 meczów-13 goli, miał propozycje z 2 ligi ESP, mimo to zdecydował się na przejście do nas, brawo za transfer)
Fran Velez (co by nie mówić, podstawowy zawodnik Almerii od niemal 3 lat, początkowo Laliga, obecnie Laliga 2, w polskiej lidze możemy liczyć że będzie co najmniej solidnym uzupełnieniem, jeśli nie wzmocnieniem)
Kamil Wojtkowski (jeśli uda się go pozyskać to będzie spory sukces, chłopak przed kontuzją bodajże 3-krotnie siadał na ławce RB Lipsk, co będąc młodym Polakiem i grając w klubie Bundesligi nie jest łatwe, bo wiadomo jak tam promuje się młodych Niemców.
Najbardziej zastanawia mnie Kostal, chłopak bardzo dobrze prezentuje się w sparingach, z drugiej strony dlaczego jest wolnym zawodnikiem i nikt na Słowacji nie zatrudnił go, chyba że chłopak nastawił się na zagraniczne wojaże i krajowa liga go nie interesuje.....
|