A Van Nistelrooy był dziś w Balicach... ludzie bądźmy poważni.
Zapowiada się to wszystko bardzo ciekawie i oby chłopaki, takie jak Kostal, czy Halilovic pokazali też umiejętności już w lidze.
Jest optymizm, nie ma co krakać

Pewnie odejdzie ktoś z dwójki Brlek, Mąka, ale już generalnie ze środkiem pomocy problemu nie ma.