Ja sie dziwie czemu nie probujemy ściągnąć Palanci. Bardzo dobry sezon, bez kontraktu, Hiszpan nie sadze zeby miał wygórowane warunki. A z ciekawostek: Ziomek pracuje na recepcji w Copernicusie i Blaszczykowski wlasnie sie zameldowal na 3 doby. Czyżby powrot?
