Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78858
Stary 02.07.2017, 06:54
Ja sie dziwie czemu nie probujemy ściągnąć Palanci. Bardzo dobry sezon, bez kontraktu, Hiszpan nie sadze zeby miał wygórowane warunki. A z ciekawostek: Ziomek pracuje na recepcji w Copernicusie i Blaszczykowski wlasnie sie zameldowal na 3 doby. Czyżby powrot?
Odpowiedz cytując