Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
78857
02.07.2017, 02:54
Brać Kamila, brać Martina i jedziemy! Na pohybel warszawskim chamom i pasiastym skur...wysynom!
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777