|
Jak się patrzy na cv Veleza, to wręcz trudno uwierzyć, ze taki gość podpisuje z Wisłą dwuletni kontrakt.
Dziś jest 1 lipca 2017. Niespełna rok temu byliśmy, jak mówi poeta, w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami. Od tamtej pory, począwszy od zatrudnienia Manuela Junco, ruchy transferowe Wisły wreszcie zasługują na miano "polityki"!
Są powody do optymizmu. Czekam na Wojtkowskiego i - zapiszę to fonetycznie - Kosztjala oraz na sprzedaż Brleka i może kogoś jeszcze.
|