Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78853
Stary 01.07.2017, 22:21
Jak się patrzy na cv Veleza, to wręcz trudno uwierzyć, ze taki gość podpisuje z Wisłą dwuletni kontrakt.

Dziś jest 1 lipca 2017. Niespełna rok temu byliśmy, jak mówi poeta, w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami. Od tamtej pory, począwszy od zatrudnienia Manuela Junco, ruchy transferowe Wisły wreszcie zasługują na miano "polityki"!

Są powody do optymizmu. Czekam na Wojtkowskiego i - zapiszę to fonetycznie - Kosztjala oraz na sprzedaż Brleka i może kogoś jeszcze.
Odpowiedz cytując