|
Spokojnie, przecież wiadomo, że ktoś odejdzie. Jeżeli Kiko rzeczywiście się nie myli i Mąka chce jednak u nas zostać będzie to Brlek.
Też myślę, że ewentualne pozyskanie Kostala i Wojtkowskiego zamknie nasze transfery. Ruch spory, pozostaje mieć teraz tylko nadzieję, że większość z nich się sprawdzi.
|