Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78849
Stary 01.07.2017, 21:21
Spokojnie, przecież wiadomo, że ktoś odejdzie. Jeżeli Kiko rzeczywiście się nie myli i Mąka chce jednak u nas zostać będzie to Brlek.
Też myślę, że ewentualne pozyskanie Kostala i Wojtkowskiego zamknie nasze transfery. Ruch spory, pozostaje mieć teraz tylko nadzieję, że większość z nich się sprawdzi.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując