Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12071
Stary 01.07.2017, 19:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp
To na pewno za dużo powiedziane, tym bardziej że z ucałowaniem ręki przyjąłby ofertę cracovii.

To w dalszym ciągu jest gówniarz. Bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed roku z jego zaginięciem. Od razu byłem pewien, że to był wybryk, a nie faktycznie zaginięcie.

Ciężko, żeby 33 latek dogadywał się z takim szczylem jakim był/jest Buras.
Odpowiedz cytując