Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę
http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/
wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp
|
To na pewno za dużo powiedziane, tym bardziej że z ucałowaniem ręki przyjąłby ofertę cracovii.
To w dalszym ciągu jest gówniarz. Bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed roku z jego zaginięciem. Od razu byłem pewien, że to był wybryk, a nie faktycznie zaginięcie.
Ciężko, żeby 33 latek dogadywał się z takim szczylem jakim był/jest Buras.