regan napisał(a):

Rozumiem ze Misiek ktorego oredowbikami tutaj sa ludzie to nie mial takich? 
Na rezerwowego Buchal może być jak najbardziej
|
Misiek ma swoje. Ja orędownikiem nie jestem żadnego

. Też uważam, że na zmiennika taki Buchalik jest jak najbardziej w porządku. Nie chciał bym, aby był pierwszym bramkarzem, ale drugim może być.