Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78843
Stary 01.07.2017, 18:45
regan napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ze Misiek ktorego oredowbikami tutaj sa ludzie to nie mial takich?
Na rezerwowego Buchal może być jak najbardziej
Misiek ma swoje. Ja orędownikiem nie jestem żadnego . Też uważam, że na zmiennika taki Buchalik jest jak najbardziej w porządku. Nie chciał bym, aby był pierwszym bramkarzem, ale drugim może być.
Odpowiedz cytując