bridgeburner napisał(a):

Kostal ani Wojtkowski jeszcze nie podpisani
A Videmont to chyba jeszcze w zadnym sparingu nie zagral
Cos mi sie wydaje ze juz jest odstrzelony przez Kiko
|
Francuz ma odejść ale dopiero gdy znajdziemy na jego miejsce innego zawodnika.