Fugiel napisał(a):

|
Nie wierze i nie licze na zadne sentymenty zadnego z naszych graczy, bo nikt tu z sentymentu nie gra.
|
Są tacy zawodnicy (Głowacki, Brożek). Mączyński też na pewno ma sentyment do Wisły ale jednak mimo, że jest wychowankiem to wiele się u nas nie nagrał. Statusu legendy nie ma bo na taki pracuje się długimi latami. Jego odejście do Legii nie jest dla mnie czymś niewyobrażalnym. Zostanie to fajnie. Odejdzie? Płakał nie będę. Szanuję jego osiągnięcia reprezentacyjne ale nie jest dla nas piłkarzem niezastąpionym.