Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6395
Stary 01.07.2017, 16:46
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Choc jeden mial asyste a drugi bramke to wygladali fatalnie... jestem przerazony ich forma jak by stracili umiejetnosci pilkarskie...
Ondrasek z każdą rundą gra coraz słabiej, przy czym wydaje mi się, że on to widzi i próbuje zmienić. Ciekawi mnie (niczego nie zarzucam, ani nawet nie zakładam, po prostu nie wiem), czy ktoś ze sztabu poświęcił mu więcej uwagi i spróbował pomóc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując