Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12070
Stary 01.07.2017, 15:05
może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp
Odpowiedz cytując