może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę
http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/
wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp