Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6388
Stary 01.07.2017, 13:09
Błagam Kiko, żadnego 3-5-2 czy tam 5-2-3. Wdowczyk juz sie na tym przejechał, a i kilku poprzedników poległo.

Byla dzis sytuacja że naszych (z bramkarzem) było na własnej polowie 7 (!) przy wyprowadzaniu piłki. Ilosc rywali na na naszej połowie oscylowala w granicach 0.

Nie dość że to ultra defensywna taktyka, to jeszcze taka w ktorej w defensywie chlopaki nie wiedza co maja grac. Dubluja pozycje. Widac to bylo tez w ofensywie. Kiko nie idz tą drogą.

Dobrze ze w 2 polowie wróciliśmy do "normalnego" systemu gry. I niech tak pozostanie.

A co do oceny "nowych":

Kostala niech podpisują. Gral bardzo inteligentnie, przebojowo i nie boi się strzelać. Znowu byl jednym z najlepszych na placu.

Lopez zdecydowanie na plus. Szybki, dobry technicznie choc dzisiaj rozregulowany celownik.
Odpowiedz cytując