|
Błagam Kiko, żadnego 3-5-2 czy tam 5-2-3. Wdowczyk juz sie na tym przejechał, a i kilku poprzedników poległo.
Byla dzis sytuacja że naszych (z bramkarzem) było na własnej polowie 7 (!) przy wyprowadzaniu piłki. Ilosc rywali na na naszej połowie oscylowala w granicach 0.
Nie dość że to ultra defensywna taktyka, to jeszcze taka w ktorej w defensywie chlopaki nie wiedza co maja grac. Dubluja pozycje. Widac to bylo tez w ofensywie. Kiko nie idz tą drogą.
Dobrze ze w 2 polowie wróciliśmy do "normalnego" systemu gry. I niech tak pozostanie.
A co do oceny "nowych":
Kostala niech podpisują. Gral bardzo inteligentnie, przebojowo i nie boi się strzelać. Znowu byl jednym z najlepszych na placu.
Lopez zdecydowanie na plus. Szybki, dobry technicznie choc dzisiaj rozregulowany celownik.
|