Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6383
Stary 01.07.2017, 12:09
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Kiko testuje 5-3-2, z wahadłowymi.. o ile dobrze pamiętam taki system gry nie sprawdził się za Wdowczyka.
Bo Wdowczyk ułożył ten system pod Mójtę

A pisząc serio, to chyba nie do końca mamy (nie będziemy mieć?) zawodników pod taką grę. Rozstrzygnięcie pozostawiam ekspertom, ale po mojemu mielibyśmy problem w pomocy.
Wahadłowymi byliby Sadlok i Cywka - jeszcze jak cię mogę (na rezerwie Bartosz i Arsenic), ale w środku - wobec odejścia Brleka i Mąki - wyrwa. Nie wyobrażam sobie, żeby sam Llonch to wszystko ogarnął, bo Stilic będzie przecież stał w miejscu. Dodam też, że w tym ustawieniu odnalazłby się Boguski, ale Małeckiego nie jestem już taki pewien. A Patryk to jeden z naszych najlepszych piłkarzy, który rozstrzygnął na naszą korzyść przez ostatnich 1,5 roku wiele spotkań - nie możemy sobie pozwolić na niezagospodarowanie jego potencjału. No i zostaje też pytanie, czy nasi napastnicy do tego się nadają.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując