Hypocrite napisał(a):

Nie mówię że legła ma nam cokolwiek dyktować jeśli mamy go sprzedać to na satysfakcjonujących nas warunkach, imo minimum 500 tyś jurka + 50% kasy z mistrzostw ja bym tak do tego podszedł jak nie pasuje to Krzysio zostaje do końca u nas. To legła ma większe ciśnienie na zakup niż my na sprzedaż. Oczywiście nie znamy wielu zakulisowych detali więc to tylko moje widzimisię. Myślę że mimo wszystko to tylko zagrywka Krzyśka menago na podbicie warunków.
Wracając jeszcze do Buchala to myślę zwyciężyła opcja ekonomiczna w sensie że okazał się tani jako nr 2.
"większą szanse na powodzenie biznesu będę miał gdy będe go robil z kimś uczciwym niz z oszustem."
Mnie to ryba jak zapłacą tyle co chcemy to niech idzie z piękna laurką i honorami, nie wiesz jak wygląda sprawa zakulisowo, na siłę nie ma sensu nikogo trzymać w żadnej robocie, grunt żeby bilans dla nas był na plus, to tylko piłkarz, na jego miejsce możemy mieć 100 innych ważne żeby skauting robił swoją robotę i zawsze było kilka alternatyw na daną pozycję.
A co do oszustwa, to dziabnęli nam Cierzniaka na legalu (takie przepisy nie mówię że dobre), gdyby w drugą stronę była podobna sytuacja pewnie wielu by wychwalało zarząd jacy to przebiegli nie jesteśmy. Cierzniak zachował się jak szmata i tyle, nie pierwszy i nie ostatni pracownik w naszym klubie.
|
Ogarniety post w zasadzie do ideału brakuje pisania Legia poprawnie. Nie musimy miec kompleksów.