|
Na Maczyńskim trzeba zarobić, bo widać że on nie chce tu zostać. Dla mnie to będzie żenada roku jak przejdzie do ległej kiedy w c+ niedawno stanowczo temu zaprzeczał. Ale to jego problem.
Mnie to wali za przeproszeniem, chce to niech idzie do tej legii, ale za większą kasę. A że przy okazji wykorzystuje brudy klubowe jako formę nacisku to jeszcze gorzej to o nim świadczy.
Krzysiek odejdź ale daj zarobić Wiśle na twoim transferze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|