Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78822
Stary 01.07.2017, 09:31
Klub zachowuje się w porządku. W przeszłości zdarzało się że wystawialismy piłkarzy na listy transferowe a jednak zostawali w klubie. To że proponuje podwyżkę Mące to również dobry gest. Jak można odbierać to inaczej?

Jak nie ma do czego , to i tak Mercury znajdzie powod by sie przy.......ic. Z Kuzba sobie pogadaj, jak sie tak dobrze znacie to Ci załatwi angaz w dziale sportowym klubu i zrobisz tam porządek.
Odpowiedz cytując