|
Klub zachowuje się w porządku. W przeszłości zdarzało się że wystawialismy piłkarzy na listy transferowe a jednak zostawali w klubie. To że proponuje podwyżkę Mące to również dobry gest. Jak można odbierać to inaczej?
Jak nie ma do czego , to i tak Mercury znajdzie powod by sie przy.......ic. Z Kuzba sobie pogadaj, jak sie tak dobrze znacie to Ci załatwi angaz w dziale sportowym klubu i zrobisz tam porządek.
|