Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78816
Stary 01.07.2017, 07:22
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Nie. Jest kiepskim bramkarzem ponieważ miał bardzo dużo niepewnych interwencji w ostatnim sezonie w którym grał czyli 2014/2015. Zobacz sobie skróty, żeby daleko nie szukać masz TU ostatni mecz u nas 14/15.

Zero gry na przedpolu to jego znak rozpoznawczy. Nie jest oczywiście Pawełkiem, który sam sobie robi problemy (BTW też genialne zagranie Pawełka w tym skrócie ) ale brak jakiejkolwiek reakcji na dośrodkowania, które są w jego zasięgu to dla mnie skreślenie Buchalika jako poważnego kandydata na bramke.
Dzięki za link. Przypomniałeś mi jakim Pawełek był/jest parodystą, piździelcem, łamagą, pokraką, leszczem.

To najbardziej cipowaty bramkarz grający regularnie we Wiśle którego pamiętam.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 01.07.2017 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując