Laszi napisał(a):

Nie. Jest kiepskim bramkarzem ponieważ miał bardzo dużo niepewnych interwencji w ostatnim sezonie w którym grał czyli 2014/2015. Zobacz sobie skróty, żeby daleko nie szukać masz TU ostatni mecz u nas 14/15.
Zero gry na przedpolu to jego znak rozpoznawczy. Nie jest oczywiście Pawełkiem, który sam sobie robi problemy (BTW też genialne zagranie Pawełka w tym skrócie ) ale brak jakiejkolwiek reakcji na dośrodkowania, które są w jego zasięgu to dla mnie skreślenie Buchalika jako poważnego kandydata na bramke.
|
Dzięki za link. Przypomniałeś mi jakim Pawełek był/jest parodystą, piździelcem, łamagą, pokraką, leszczem.
To najbardziej cipowaty bramkarz grający regularnie we Wiśle którego pamiętam.