Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78814
Stary 01.07.2017, 04:41
regan napisał(a):Wyświetl post
Acha to dlatego jest nieudacznikiem, ręcznikiem i miernotą bo kontuzję leczył?

Ja chce widzieć te mecze które zawalał bo nie przypominam ich sobie
Nie. Jest kiepskim bramkarzem ponieważ miał bardzo dużo niepewnych interwencji w ostatnim sezonie w którym grał czyli 2014/2015. Zobacz sobie skróty, żeby daleko nie szukać masz TU ostatni mecz u nas 14/15.

Zero gry na przedpolu to jego znak rozpoznawczy. Nie jest oczywiście Pawełkiem, który sam sobie robi problemy (BTW też genialne zagranie Pawełka w tym skrócie ) ale brak jakiejkolwiek reakcji na dośrodkowania, które są w jego zasięgu to dla mnie skreślenie Buchalika jako poważnego kandydata na bramke.
Odpowiedz cytując