regan napisał(a):

Acha to dlatego jest nieudacznikiem, ręcznikiem i miernotą bo kontuzję leczył?
Ja chce widzieć te mecze które zawalał bo nie przypominam ich sobie
|
Nie. Jest kiepskim bramkarzem ponieważ miał bardzo dużo niepewnych interwencji w ostatnim sezonie w którym grał czyli 2014/2015. Zobacz sobie skróty, żeby daleko nie szukać masz
TU ostatni mecz u nas 14/15.
Zero gry na przedpolu to jego znak rozpoznawczy. Nie jest oczywiście Pawełkiem, który sam sobie robi problemy (BTW też genialne zagranie Pawełka w tym skrócie

) ale brak jakiejkolwiek reakcji na dośrodkowania, które są w jego zasięgu to dla mnie skreślenie Buchalika jako poważnego kandydata na bramke.