Dokładnie, póki co Mąka jest w Wiśle do czerwca 2018. Sam pisał, że kontrakt wypełni. Ma teraz ofertę z 7egii? To klub ją ma, nie Mąka. (Mąka rozmawiać będzie mógł z klubami dopiero za pół roku). I to klub zadecyduje czy w tym okienku go sprzeda, gdyby faktycznie pojawiła się interesująca oferta. A kto wie co będzie za pół roku, za rok

Ja liczę, że sytuacja finansowa będzie lepsza, że wyjdziemy na prostą (pomoże w tym transfer Brleka, który w tym okienku pójdzie za minimum 2mlnE) i kto wtedy zabroni Wiśle na nowo przedłożyć Krzyskowi propozycji przedłużenia kontraktu

Jeśli Maka zobaczy, że jest płacone regularnie, że dostanie podwyżkę, że będziemy grac dobra pilke i bedziemy w czubie tabeli z szansami na gre w sezonie 18/19 w pucharach, to kto wie czy by nie został.