Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78805
Stary 30.06.2017, 23:09
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie ,nic sie nie dzieje ,jakis wpis Mąki na fejsbooku,ale tutaj juz przesądzone ze Mąka w Legii ....ach to forum...
OK, być może nie w Legii, ale nie mówmy, że się nic nie dzieje. Odrzucił nowy kontrakt? Odrzucił. Nie znamy szczegółów finansowych, sportowych, politycznych, organizacyjnych, ale i tak wiadomo, że Mąka jest tu tylko na chwilę. Może odejść jutro albo w czerwcu. Dłużej nie będzie. Taką wybrał przyszłość. Trzeba to szanować, ale z drugiej strony nie mówmy: ale
o co chodzi? Przecież Mąka jest?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując