|
Już nawet pomijając na kogo nas stać, jeśli ta atrapa brakarza ma zarabiać więcej niż średnia krajowa (a na pewno zarabia), to sam fakt i tryb podpisania umowy (wypierdalaj-a nie, jednak nie mamy bramkarza-wracaj) jest kompromitujący dla klubu, nie dla zawodnika, który nie załapałby się w Puszczy Niepołomice.
|