Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78800
Stary 30.06.2017, 22:19
Już nawet pomijając na kogo nas stać, jeśli ta atrapa brakarza ma zarabiać więcej niż średnia krajowa (a na pewno zarabia), to sam fakt i tryb podpisania umowy (wypierdalaj-a nie, jednak nie mamy bramkarza-wracaj) jest kompromitujący dla klubu, nie dla zawodnika, który nie załapałby się w Puszczy Niepołomice.
Odpowiedz cytując