Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78793
Stary 30.06.2017, 21:13
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tej całej nagonki na Krzyśka. Póki co jest naszym piłkarzem, ma ważny kontrakt, zagrał w ostatnim meczu.
Chłopak prosi w tym wpisie o szacunek i tyle. A nie jechanie po nim bez powodu. Skoro pisze, że nic się nie zmieniło, to ja rozumiem, że tak jak mówił w stolicy nie zagra. Simple as that.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując