nie mówię żeby zatrzymywac Mąkę siła.nie w tym rzecz.mówie tylko tyle,ze z legią po tym jak nas wydymała nie powinniśmy rozmawiać w ogóle. a to,że nas wydymala raz nie znaczy,że mamy być gotowi i sie wypinac na "nastepne razy"
no ale widzę,że każdy zostanie przy swoim zdaniu
