Hypocrite napisał(a):

|
Mączyńskiego bym nie przeżywał, tylko podszedł do tematu biznesowo, wiadomo wychowanek, fajnie gdyby został szczególnie że prezentuje się poprawnie ale jak mu pilno do legły czy gdzie indziej to nic nie poradzimy i musimy to rozegrać z największą korzyścią dla klubu.
|
Biznesowo?
czy jesli prowadzisz biznes i twój kontrahent cię okradnei to dalej robisz z nim interesy?
a tak własnie zachowała sie legia przy sprawie cierzniaka.w biznesie z oszustami nie robi sie interesów.