|
To co zrobi Mąka ,bedzie jego wyborem.
U nas straci szacunek a w Warszawie ,też raczej "bożyszczem tłumów"nie zostanie.
Jest dorosłym człowiekiem ,jego wybór.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|