Karherop napisał(a):

Po pierwsze primo, to Boguski też odrzucił pierwszą propozycję przedłużenia kontraktu z Wisłą i nikt go tak nie wyzywał jak teraz Mąkę.
|
Boguski czy Brozek to się modlili, zeby Wisla chciala z nim przedluzyc umowy.
Boguski tyle lat w Wisle i malo kiedy ktos powazny sie nim interesowal, a Brozek.. koncowka kariery.
Wisla ich zatrzymala ze wzgledu na oszczednosci, nic więcej.
Cytat:
|
Po drugie to Mąka swego czasu dostał potężnego kopa w dupę od Wisły (przy pierwszym odejściu) i za sam fakt że wrócił do nas i gra za paczkę fajek powinniśmy mu być wdzięczni.
|
Wowczas Mąką byl leszczem, nic nie znaczyl w pilce i nie mial najmniejszych szans na grę w Wisle o czym mowil po latach w jednym z wywiadow CanaL+.
Maczynski to mnie nawet dzisiaj nie przekonuje pilkarsko, solidny i nic poza tym. Troche cieple kluchy. Sprzedac go, ale nie do Legii, ale skoro bedzie naciskal to ch.uj mu w dupe i niech pędzi do Jędrzejczyka, nic nie poradzimy