Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78762
Stary 30.06.2017, 17:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze primo, to Boguski też odrzucił pierwszą propozycję przedłużenia kontraktu z Wisłą i nikt go tak nie wyzywał jak teraz Mąkę.
Boguski czy Brozek to się modlili, zeby Wisla chciala z nim przedluzyc umowy.
Boguski tyle lat w Wisle i malo kiedy ktos powazny sie nim interesowal, a Brozek.. koncowka kariery.
Wisla ich zatrzymala ze wzgledu na oszczednosci, nic więcej.


Cytat:
Po drugie to Mąka swego czasu dostał potężnego kopa w dupę od Wisły (przy pierwszym odejściu) i za sam fakt że wrócił do nas i gra za paczkę fajek powinniśmy mu być wdzięczni.

Wowczas Mąką byl leszczem, nic nie znaczyl w pilce i nie mial najmniejszych szans na grę w Wisle o czym mowil po latach w jednym z wywiadow CanaL+.

Maczynski to mnie nawet dzisiaj nie przekonuje pilkarsko, solidny i nic poza tym. Troche cieple kluchy. Sprzedac go, ale nie do Legii, ale skoro bedzie naciskal to ch.uj mu w dupe i niech pędzi do Jędrzejczyka, nic nie poradzimy
Ostatnio edytowane przez c. : 30.06.2017 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując