wiesniak842 napisał(a):

Widać nie jest skoro Legia tyle proponuje i nie ma innych chętnych żeby przebić jej tak beznadziejna ofertę, tym bardziej za takiego wymiatacza
|
Za Semira jak był w formie podczas poprzedniego pobytu w klubie też nikt nie płacił, czyli podążając twoją jakże żelazną logiką był wart mniej niż Cheeseburger z McDonalda. .......enie totalnych głupot w kontekscie Mączyńskiego i Realu czy Barcy to oznaka potężnych braków IQ, stawiam śmiałą tezę, że to tylko dwie cyfry. Oferują 400tyś ojro, a Pogba, który gra tą samą pozycję przeszedł do ManU za 100mln ojro, czyli 250 razy więcej. Masz rozum i godność człowieka?