|
Po pierwsze primo, to Boguski też odrzucił pierwszą propozycję przedłużenia kontraktu z Wisłą i nikt go tak nie wyzywał jak teraz Mąkę.
Po drugie to Mąka swego czasu dostał potężnego kopa w dupę od Wisły (przy pierwszym odejściu) i za sam fakt że wrócił do nas i gra za paczkę fajek powinniśmy mu być wdzięczni.
Oczywiście to nie oznacza, że akurat ofertę Legii powinniśmy przyjąć, ale po prostu nie powinniśmy go zatrzymywać na siłę. Oferta z Legii na pewno nie będzie jedyną w tym oknie.
|