Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78759
Stary 30.06.2017, 17:08
Po pierwsze primo, to Boguski też odrzucił pierwszą propozycję przedłużenia kontraktu z Wisłą i nikt go tak nie wyzywał jak teraz Mąkę.

Po drugie to Mąka swego czasu dostał potężnego kopa w dupę od Wisły (przy pierwszym odejściu) i za sam fakt że wrócił do nas i gra za paczkę fajek powinniśmy mu być wdzięczni.

Oczywiście to nie oznacza, że akurat ofertę Legii powinniśmy przyjąć, ale po prostu nie powinniśmy go zatrzymywać na siłę. Oferta z Legii na pewno nie będzie jedyną w tym oknie.
Odpowiedz cytując