Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6379
Stary 30.06.2017, 17:04
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Po tym sparingu z bardziej wymagającym przeciwnikiem odżyły na nowo stare grzechy w grze zarówno ofensywnej jak i defensywnej. Odnoszę takie wrażenie, że przy naszych obecnie możliwościach finansowych i "klasie" sprowadzanych zawodników Wisła nie będzie grała lepiej, widać że pewnych rzeczy Ci zawodnicy starzy czy nowi nie przeskoczą.
Dla mnie pierwszym do odstrzału po tym spotkaniu powinien być Stlić, w tej formie jego miejsce powinno być poza kadrą I zespołu, zresztą podobno w tym okienku mamy się z nim pożegnać.
Co do zawodników testowanych i tych, których zakontraktowaliśmy żaden na dzień dzisiejszy nie wniósł wartości dodanej do drużyny.
W planach są dalsze transfery oby coś z nich wypaliło in plus.
Ty jesteś ,jakiś pojeb totalny,czy turbo debil nawiedzony ?
Chcesz oceniac drużyne po 90 minutach gry w trakcie przygotowań do sezonu?
Jedno co moge ci doradzic -daj sie zbadac ,byle szybko.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując