Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78755
Stary 30.06.2017, 15:55
no ale to że odrzucił propozycje nowego kontraktu to nie oznacza ze on chce odejść teraz do Legii.
Może po prostu negocjuje wyższy kontrakt. Nie sądzę, że on pójdzie do jakiejs Jagiellonii do Legii raczej też nie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując