Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78721
Stary 29.06.2017, 21:47
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Zaraz zaraz, tożsamość? Czekaj, jak to leciało... "Wisła to my"?
To znaczy ze jest potrzeba idenyfikacji z pewnymi wartościami.
To ma miec wyzszy cel niz zaspokojenie czyiś potrzeb konsumpcji awansu sportowego i kasy za wszelką cenę.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując