|
Nie jestem fanem takiej ilości obcokrajowców w drużynie ale rozumiem, że klub jest w trudnej sytuacji finansowej a więc poszukuje zawodników tanich... A że Polacy są drodzy albo słabi to szukamy w egzotyce... Bo niestety umówmy się ale nasi wychowankowie są po prostu za słabi...
Dlatego też nie rozumiem czemu nie mielibyśmy sprzedać Mączyńskiego do Legii Warszawa... oczywiście za większą kwotę niż teraz proponują... oni potrzebują defensywnego pomocnika bo Kopczyński nie zapewnia im właściwego poziomu... w zasadzie jego sprzedaż tworzy sytuację win, win, win... My mamy kasę z transferu, on raczej pewny plac gry (a pamiętajmy, że mistrzostwa świata są za pasem więc gdy pod formą jest Krychowiak to Mączyński musi być w formie) i Legii, która z nim w składzie może powalczyć o LM (co jest korzystne dla całej Eklapy)...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 29.06.2017 o godz. 20:02.
|